Follow Us :

පළාත් / දිස්ත්‍රික් කාර්යාල නිලධාරීන්

දකුණු පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
ඩබ්.කේ.එන්. ශ්‍යාමලී මහත්මිය
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
"සිප්නාරා", බාලදක්ෂ මාවත
කොටුව, ගාල්ල
091 222 6758
071 580 5738

මාතර දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
ශෂී ප්‍රභාත් මහතා
සංවර්ධන සහකාර – වැ.ආ.
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
සහකාර කර්මාන්ත ලේකම් කාර්යාලය
වැල්ලමඩම, මාතර
071 457 1017

හම්බන්තොට දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එම්.ඩී. නුවන් බුද්ධික මහතා
කළමණාකරණ සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
සහකාර කර්මාන්ත ලේකම් කාර්යාලය, 2 වන මහල
රුහුණු මාගම්පුර පරිපාලන සංකීර්ණය, හම්බන්තොට
071 258 5820

මධ්‍යම පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
එම්.එම්.එච්.ජී. සමරනායක මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
උයන්වත්ත, පොල්ගොල්ල
මහනුවර
081 249 4646
071 837 5363

මාතලේ දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එස්.එම්.එස්.බී. සමරකෝන් මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
කාර්මික සංවර්ධන මණ්ඩලය
නො.132, මල්වත්ත පාර, මාතලේ
071 442 4348

වයඹ පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
රෝහණ පල්ලේපොල මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
ආර්ථික මධ්‍යස්ථානය
වේරපොල, වාරියපොල
037 562 7342
071 882 1526

කුරුණෑගල දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එස්.ඩබ්. පියසාර මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
ආර්ථික මධ්‍යස්ථානය
වේරපොල, වාරියපොල
072 358 2109

පුත්තලම දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
අරුණ අධිකාරී මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
කාර්මික සංවර්ධන මණ්ඩලය
කුරුණෑගල පාර, හලාවත
071 490 3249

සබරගමුව පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
නිශාන්ත විජයලත් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
මොලගොඩ
කෑගල්ල
035 222 2854
071 481 2750

කෑගල්ල දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එම්.යූ.ඒ. ඇල්ලේගෙදර මහත්මිය
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
මොලගොඩ, කෑගල්ල
071 814 9302

රත්නපුර දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
නිහාල් උදය කුමාර මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
සබරගමුව පළාත් සභාව, රත්නපුර
071 343 4534

උතුරු මැද පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
සුනන්ද බණ්ඩාර මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
කඩ පනහ, අනුරාධපුර
025 222 1858
071 837 1176

අනුරාධපුර දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
බී.කේ. ගයනි චන්ද්‍රිකා මහත්මිය
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
කඩ පනහ, අනුරාධපුර
071 443 4276

පොළොන්නරුව දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
කේ.එස්.ආර්.ජී. වර්ණසිරි මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය
නව නගරය, පොළොන්නරුව
071 941 2330

ඌව පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
කේ.එම්.ජී. කමල් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ(පළාත්)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
වේවැල් පුහුණු මධ්‍යස්ථානය
නන්නපුරාව, බිබිල
077 448 6651
071 287 9979

බදුල්ල දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
ඩබ්.ඩී. නිරෝෂන් මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
වේවැල් පුහුණු මධ්‍යස්ථානය
නන්නපුරාව, බිබිල
071 040 5488

මොණරාගල දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
ඒ.එන්. පියදාස මහතා
හස්ත කර්මාන්ත ව්‍යාප්ති සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
වේවැල් පුහුණු මධ්‍යස්ථානය
නන්නපුරාව, බිබිල
077 366 3493

නැගෙනහිර පළාත

නම ලිපිනය දුරකථන
එස්.අයි.එම්. රියාස් මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
උප්පුවේලි, ත්‍රිකුණාමලය
077 295 3079

ත්‍රිකුණාමලය දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
කේ. පොන්කරන් මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා පළාත් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
උප්පුවේලි, ත්‍රිකුණාමලය
076 603 0454

යාපනය දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එස්. ලෝගප්‍රකාෂ් මහතා
සංවර්ධන සහකාර
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, යාපනය
077 803 1703

වවුනියා දිස්ත්‍රික්කය

නම ලිපිනය දුරකථන
එස්. සසිකරන් මහතා
(සංවර්ධන සහකාර - වැ.බ.)
ජාතික ශිල්ප සභා දිස්ත්‍රික් කාර්යාලය
කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, වවුනියා
070 303 4349